Archivo por días: 05/03/2018

OHARRA / AVISO

Hurrengo asteazkenean, Martxoak 7,  Federazioko bulegoa itxita egongo da.

Barkatu eragozpenak.


La oficina de la Federación permanecerá cerrada  el próximo miércoles 7 de Marzo.

Perdonad las molestias.

Gipuzkoako Eskolarteko Txapelketa

DONOSTIALDEA BENJAMIN TXIKIAK BANAKA (LH3)

Clasificación Final después de 6 rondas:

Rk. No.Ini. Nombre FED Elo Pts.  Des 1 Des 2 Des 3
1 16 OIER GURRUTXAGA ZUR 9 6 18,5 13,5 21
2 10 JON ILLARAMENDI ZUR 9 5 22 16 19
3 3 ANGELA GARCIA ESK 9 5 19,5 15 17
4 9 IKER CANTERA ZUR 9 5 17 12,5 15
5 18 PABLO AZURMENDI SUM 9 4,5 21,5 16,5 18,5
6 2 ANDER GONZALEZ ZUR 9 4,5 20,5 14,5 18,5
7 19 PERU ANZA ZUR 9 4,5 18,5 13,5 16
8 46 LEANDER LEIVA MAR 7 4,5 17 13,5 13,5
9 74 JULEN LEGARDA ALE 4 4,5 14 10 12,5
10 30 IBAI ELLANDE MILLA ZUR 8 4 21 16 16
11 34 KOLDO ECEIZABARRENA ZUR 8 4 20 15 15
12 17 OIER REDONDO ZUR 9 4 19,5 14,5 15
13 53 LANDER BELAUSTEGI AXU 6 4 19,5 14,5 12
14 6 EÑAUT ESNAOLA ZUR 9 4 18,5 14,5 14
15 11 JON MARIÑO ZUR 9 4 17,5 12,5 16
16 54 MAIA JUAREZ JES 6 4 17,5 12,5 12
17 20 XABIER CALVIÑO ZUR 9 4 16,5 12 16
18 7 EÑAUT OLARRA ZUR 9 4 16 12 12
19 50 IKER MANSOA JES 6 4 15 11,5 11
20 5 EKAITZ ARRIZABALAGA ZUR 9 3,5 20,5 15,5 16
21 75 LUCAS SAGÜES ALE 4 3,5 18,5 14 15,5
22 14 MARKEL PINTO ZUR 9 3,5 17,5 13 13,5
42 UNAI GOÑI ZUR 8 3,5 17,5 13 13,5
24 22 ANARTZ BERASALUCE ZUR 8 3,5 16 11,5 12,5
25 8 IBAI ETXEBERRIA ZUR 9 3 22,5 16,5 15
26 1 ADUR OLANO STO 9 3 20,5 14,5 14
27 26 ANDER MIRANDA ZUR 8 3 19 14,5 12,5
28 67 KAI PEREZ ORI 5 3 17 13 12
29 21 AMETS RODRIGUEZ ZUR 8 3 17 12,5 10
30 36 MARIA PLAZA AND 8 3 16,5 12,5 9
31 25 ANDER LAGAR ZUR 8 3 16,5 12 8
32 71 DANIEL CALVO ALE 4 3 16,5 12 7
33 43 AIMAR PEREZ LAR 7 3 16 12 12
34 32 JON OTEGUI ZUR 8 3 15,5 11,5 12
35 29 EKAI IRAETA ZUR 8 3 15,5 11,5 8
36 63 IÑIGO BEA ORI 5 3 15,5 11 9
37 82 RICHARD CARBALLA ENG 3 3 14 10 7
38 69 URKO BARANDIARAN ORI 5 3 13,5 9,5 10,5
39 84 JON AIZPURUA ZUH 2 3 13,5 9,5 9
40 38 MARKEL GALAN ZUR 8 3 12,5 9 8
41 44 ALONSO DE MIGUEL MAR 7 3 12 9 8
42 35 MALEN BEOBIDE ZUR 8 2,5 18,5 13,5 10,5
43 4 AURITZ SALTERAIN ZUR 9 2,5 17,5 13 11,5
44 66 JOXAN PULIDO ORI 5 2,5 17,5 13 10
45 65 JON ZIPITRIA ORI 5 2,5 17 12,5 5,5
46 78 EIRA MURIEL ENG 3 2,5 15,5 11,5 8,5
47 31 IKER PEÑALBA ZUR 8 2,5 15,5 11 9,5
48 47 MIKEL MAIZ DE XERICA LAR 7 2,5 15,5 11 5,5
49 58 TELMO MIER JES 6 2,5 14,5 11 7,5
50 76 ANER ZUBIRIA PAS 3 2,5 14 10,5 6,5
51 40 OIER TORRES ZUR 8 2,5 14 10,5 5
52 49 IKER LOPETEGUI AXU 6 2 20,5 14,5 8
53 61 IBON ISASA ORI 5 2 19 13 9
54 55 MIKEL RUIZ DE AZUA AXU 6 2 18 13 6
55 12 LANDER MARQUEZ LAS 9 2 17,5 13 11
56 24 ANDER GURUTZEALDE ZUR 8 2 17,5 12,5 11
57 41 OIHANE ZALDUA ZUR 8 2 15,5 11,5 9
58 23 ANDER GOIKOETXEA ZUR 8 2 15,5 11,5 8
59 64 JAIME AROCENA SP 5 2 15,5 11,5 6
60 72 EDUARDO ASTIAZARAN ALE 4 2 15,5 11,5 3
61 39 OIER MARTINEZ ZUR 8 2 15 11 7
62 83 BEÑAT CRESPO ZUH 2 2 11 8 4
63 45 IKER ITURZAETA MAR 7 1,5 17,5 13 4,5
64 60 HODEI ESNAL ORI 5 1,5 17 12,5 6,5
65 52 JUNE GORROTXATEGI AXU 6 1,5 16,5 11,5 4,5
66 15 MARKEL RODRIGUEZ LAS 9 1,5 16 12,5 8,5
67 27 BEÑAT CARRASCOSA ZUR 8 1,5 12,5 9,5 3,5
68 28 DANEL CARRASCO ZUR 8 1 19 14 6
69 81 OIHAN GUTIERREZ SAN 3 1 17,5 13,5 6
70 80 INES MAYOR ENG 3 1 16 11,5 6
71 73 JORGE ENCINAS ALE 4 1 14,5 10,5 6
72 48 TOMAS EIZMENDI MAR 7 1 14,5 10,5 3
73 79 GUILLEM LECHUGA PAS 3 1 14 10 4
74 70 CHRISTIAN BURKE ALE 4 1 13 10 4
75 51 ITXARO ZUMARRAGA IKA 6 0,5 14 10,5 0,5
76 13 LUKEN CARRAMIÑANA LAS 9 0 13,5 10 0
77 77 DENIS PEÑA SAN 3 0 13,5 9,5 0
78 57 SARA ILARDUYA JES 6 0 13 9 0
62 IBON ITURRIAGOITIA ORI 5 0 13 9 0
80 33 KATTALIN ALBERDI ZUR 8 0 12,5 9 0
68 OIHANA IBARGUREN ORI 5 0 12,5 9 0
82 59 UNAX ALDASORO AXU 6 0 12,5 7,5 0
83 85 UNAI PERONA ZUH 2 0 11,5 8,5 0
84 56 OIER GUERRA IKA 6 0 11 7,5 0
85 37 MARKEL BALDA ZUR 8 0 10 7 0

Gipuzkoako Eskolarteko Txapelketa

Eibarko Zonaldea

 

Benjaminak
Postua Izen abizenak J. Urtea Ikastetxea 1. Eguna 2. Eguna Guztira
1 Garcia Davila Aimar 2009 LA SALLE 4 5 9
2 Ye Zehao 2009 ALDATZE 5,5 3 8,5
3 Baglieto Lazpita Koldo 2009 ITURBURU 4 3 7
4 Varona Aizpiri Xuban 2009 ITURBURU 4 3 7
5 Altuna Huerta Jon 2009 ALDATZE 4 2,5 6,5
6 Osa Mancisidor Unai 2008 ITURBURU 3,5 3 6,5
7 Moro Torres Xabi 2008 ITURBURU 2,5 4 6,5
8 Ye Yuxuan 2008 ALDATZE 3 3 6
9 Ordoñez Hernandez Ainara 2009 ALDATZE 2,5 2,5 5
10 Esteban Hernandez Ekaitz 2008 SORALUZE HERRI IKASTETXEA 2,5 2,5 5
11 Gallego Martin Aimar 2009 ELGOIBAR IKASTOLA 2,5 1,5 4
12 Gonzalez Valenzuela Aitor 2009 SAN ANDRES 2,5 1 3,5
13 Irisarri Arosa Nagore 2008 ITURBURU 1,5 2 3,5
14 Asin Alonso Mikel 2009 ALDATZE 2 2
15 Mendia Hernaez Euken 2008 SORALUZE HERRI IKASTETXEA 1,5 1,5
16 Arakistain Peñalba Aimar 2009 ELGOIBARKO IKASTOLA 0,5 0,5
Alebinak
Postua Izen abizenak J. Urtea Ikastetxea 1. Eguna 2. Eguna Guztira
1 Tornay Belategi Aritz 2007 GAZTELUONDO 5 5 10
2 Etxeberria Albizu Malen 2007 ALDATZE 4 3 7
3 Larrazabal Onaindia Mikel 2007 SAN ANDRES 4 2 6
4 Fernandez Larrañaga Intza 2006 ITURBURU 2 3 5
5 Fernandez Larrañaga Malen 2006 ITURBURU 2 2,5 4,5
6 Estenaga Gonzalez Koldo 2006 SAN ANDRES 4 4
7 Larrinaga Guerola Mikel 2007 MENDAROKO IKASTOLA 3,5 3,5
8 Montero Martinez Gorka 2006 SAN ANDRES 3 3
Solas Cobos Igor 2007 SAN ANDRES 3 3
10 Larrea Azpiazu Ibai 2006 SAN ANDRES 2,5 2,5
Rodriguez Cincunegui Beñat 2006 SAN ANDRES 2 2
Alberdi Zubiaurre Kepa 2006 SAN ANDRES 2 2
Arakistain Peñalba Oier 2007 ELGOIBARKO IKASTOLA 2 2
14 Lopez de Guereñu Louvelli Markel 2006 SAN ANDRES 1,5 1,5
Cambronero Revert Aimar 2007 MENDAROKO IKASTOLA 1,5 1,5
Echevarria Egaña Iñaki 2006 SAN ANDRES 1,5 1,5
17 Gonzalez Reche Jon 2007 ELGOIBARKO IKASTOLA 0,5 0,5
Zubizarreta Astigarraga Naia 2007 ELGOIBARKO IKASTOLA 0,5 0,5
19 Guridi Gonzalez Iker 2007 ELGOIBARKO IKASTOLA 0 0
Infantilak
Postua Izen-abizenak J. Urtea Ikastetxea 1. Eguna 2. Eguna Guztira
1 Martinikorena Arkauz Adrian 2004 ITZIO 2 1,5 3,5
2 Beorlegui Gonzalez Aitor 2005 LA SALLE 1 1,5 2,5
3 Garcia Gonzalez Oier 2004 ITZIO 0 1,5 1,5
Aja Fernandez Lander 2005 LA SALLE 1,5 1,5