Archivo por días: 12/03/2018

Gipuzkoako Eskolarteko Txapelketa

GOIERRIKO ZONALDEA

Aurreko ostiralean Besainen izen zen Eskolar Zonalaren Xake Txapelketa (Banakakoa).
Hona hemen behin betiko sailkapena.

El pasado viernes en Beasain se disputó el Zonal Escolar Individual de Ajedrez.
He aqui la Clasificación Final.

1.- HARRI RODRIGUEZ (LARDIZABAL) 7
2.- BEÑAT GARMENDIA (LARDIZABAL) 5,5
3.- EKAIN ATXOTEGI (LARDIZABAL) 5
4.- WAEL ELBOUDI (LARDIZABAL) 4,5
5.- ADIL AFRYAD (LARDIZABAL) 4,5
6.- DARIUS BEGERA ( LARDIZABAL) 4
7.- ANARTZ TRAPERO (LARDIZABAL) 4
8.- JOSE ANGEL GARCIA (SAN BENITO) 4
9.- ANDER LORETEGI (LARDIZABAL) 4
10.- MARKEL COCO (SAN BENITO) 3,5
11.- MARKEL CASADO (SAN BENITO) 3,5
12.- NABAR TARILONTE (SAN BENITO) 3
13.- MANU CARNERO (LA SALLE) 3
14.- GANIX TAPIA (SAN BENITO) 3
15.- ALEX FERNANDEZ (SAN BENITO) 3
16.- UNAI SIMON (SAN ANDRES) 2,5
17.- IZAN JARQUE (SAN BENITO) 2,5
18.- DANIEL PEDREGOSA (SAN BENITO) 2
19.- EKAIN ETXEZARRETA (SAN ANDRES) 2
20.- DAVID DOSANTOS (LA SALLE) 2
21.- IRAITZ IZUZKIZA (SAN ANDRES) 1

Gipuzkoako Eskolarteko Txapelketa

 BILLABONAKO ZONALDEA

Billabonako Xake Elkarteak Gipuzkoako Xake Federazioarekin batera Billabonako zonaldeari dagokion Gipuzkoako Eskolarteko Xake Txapelketa antolatuko du Billabonan Martxoaren 24an arratsaldeko 16:30tan eta Apirilaren 7an beharrezkoa izanekero.

Non:  Billabonako Klubaren egoitzan  (Kale Nagusia, 58 Billabona)

Mailak: Benjaminak  (2008 eta 2009an jaioak);   Alebinak (2006 eta 2007an jaioak) eta Infantilak  (2004 eta 2005an jaioak).

Izena emateko mesedez  eranskin doan nota bete zazue.

Informazio gehiagorako edo/eta izena emateko  villabona_xake@hotmail.com idatzi ala  Juanjo Villenari (677) 19 50 37  dei dezakezue.


El Club de Ajedrez de Billabona, en colaboración con la Federación de Ajedrez de Gipuzkoa, organiza el Zonal Escolar correspondiente al Campeonato Escolar de Gipuzkoa.

Las partidas se disputarán el próximo 24 de Marzo a las 16:30 y el 7 de Abril a la misma hora si fuese necesario.

Lugar: sede del Club de Ajedrez  (c/ Nagusia, 58 Villabona)

Categorías: Benjamines  (nacidos en 2008 y 2009), Alevines (nacidos en 2006 y 2007) e Infantiles  (nacidos en 2004 y 2005).

En caso de querer participar se ruega rellenar el impreso que se adjunta.

Para mayor información o para inscribirse podéis enviar un correo  a  villabona_xake@hotmail.com o llamar al  (677) 19 50 37   Juanjo Villena.