Archivos mensuales: noviembre 2019

SORTEO LIGA KUTXA 2020

SORTEO LIGA KUTXA 2020

Preferente

1. Gros C
2. Anaitasuna Kakute
3. Beraun Bera A
4. Ciriondo.com, ZKE A
5. Idiazabal
6. Fomento
7. Alfil A
8. Baiona
9. Luzaro-Orereta A
10. Ciriondo.com, ZKE B
11. Hondarribia-Marlaxka A
12. Agustín de Leiza

Primera

1. Gros G
2. Gros F
3. Gros D
4. Arrasate-Arlutz B
5. Fortuna A
6. Hernani A
7. Billabona A
8. Ciriondo.com, ZKE C
9. Arrasate-Arlutz C
10. Eibar A
11. Santikutz-Legazpi A
12. Gros E

Segunda, grupo A

1. Hondarribia-Marlaxka B
2. Luzaro-Orereta B
3. Gros H
4. Billabona C
5. Billabona B
6. Gros I
7. Hernani B
8. Hondarribia-Marlaxka C

Segunda, grupo B

1. Alfil B
2. Domusa Azpeitia A
3. Createch Medical
4. Elkano Getaria
5. Ciriondo.com, ZKE D
6. Txaturanga
7. Olan Arkitektura
8. Santikutz-Legazpi B

Tercera, grupo A

1. Emakume Xakelariak
2. Billabona D
3. Ciriondo.com, ZKE E
4. Gros L
5. Fortuna C
6. Fortuna B
7. Gros J
8. Ciriondo.com, ZKE F
9. Billabona E

Tercera, grupo B

1. Bidasoa Xake B
2. Bidasoa Xake C
3. Beraun Bera B
4. Bidasoa Xake A
5. Gros Ñ
6. Gros M
7. Gros N
8. Gros K
9. Hondarribia-Marlaxka D

Tercera, grupo C

1. Alfil C
2. Arrasate-Arlutz D
3. Kbi Zumaiako Xake Kluba
4. Iriondo Taberna
5. Domusa Azpeitia B
6. Goierri
7. Zaleak
8. Eibar B
9. Bergara

Nota: los equipos Createch Medical, Olan Arkitektura e Iriondo Taberna pertenecen al club Zubi Ondo de Elgoibar y tienen respectivamente las letras A, B y C.

PDF

DONOSTIALDEKO INFANTILEN BANAKAKO TXAPELKETA 2019-2020

Eskolarteko banakako txapelketa infantila (DBH 1+ DBH 2) AZAROAren 29ean + ABENDUAren 13 eta 20an ospatuko da.

INFANTILAK (2006an edo 2007an jaioak)

GROS XAKE TALDEAren lokalean arituko dira, Karmelo Balda Frontoia – Anoeta Pasealekua 20, 3. solairua, Donostia (tlf. 943 29 12 18).

Egunero bi partida jokatuko dira (guztira 6), txapelketa 18:15etan hasita.

Asistentzia konfirmatu, eskerrik asko.


El Campeonato Escolar individual infantil (1º ESO + 2º ESO) se disputará los días 29 de NOVIEMBRE + 13 y 20 de DICIEMBRE.

INFANTILES (nacidos/as en 2006 o 2007)

Las partidas serán en GROS XAKE TALDEA Frontón Carmelo Balda – Paseo de Anoeta 20, 3ª planta, Donostia (tlf. 943 29 12 18).

Se jugarán 2 partidas cada día (6 en total), empezando el campeonato a las 18:15 horas.

Confirmad asistencia, gracias.

Oharra / Aviso

BETERANOEN eta JUBENILEN Txapelketa

Gipuzkoako BETERANOEN eta JUBENILEN Txapelketetan parte hartzeko izena emateko epea ireki da.

Izena emateko epea: Azken eguna Osteguna 19

Joko aretoa: Gros Xake Taldearen egoitzan.

Tfnoa. (943) 29 12 18 eta xakegros@telefonica.net

Noiz: Abenduaren 22tik 30era arte.

Partidak egunero arratsaldeko 4etan hasiko dira, 22 eta 29ean izan ezik, igandea direnez goizeko 10etan hasiko baitira. Bi Txapelketen Oinarriak eta Cheessresult delakoa  Federazioaren webgunean jarrita daude.


Se ha abierto el plazo de inscripción para tomar parte en los Campeonatos de Gipuzkoa tanto de Juveniles como de Veteranos.

Plazo Inscripción: último día Jueves 19

Lugar de juego: en la sede de Gros Xake Taldea (Paseo Anoeta, edificio Frontón Carmelo Balda)
Tfno. (943) 29 12 18 eta xakegros@telefonica.net

Cuándo: del 22 al 30 de Diciembre.

Las partidas darán comienzo a las 16:00 todos los días, excepto el 22 y el 29, al ser domingo serán a las 10:00. Las Bases y Chessresults se ambos Campeonatos se hallan recogidas en la web de la Federación.

IMG-20191007-WA0003

Rk. Nombre Elo Pts. Club
1 IRIBAS GARAYOA ADRIANA 1336 7 Oberena
2 IRIBAS GARAYOA PAULA 1316 6 Oberena
3 ARAMENDIA YBARRA CARLOTA 1414 5 Mikel Gurea
4 VEGA BILBAO LEIRE 1080 5 Getxo
5 GARCIA FERNANDEZ SARA 1134 4 Gros Xake
6 ARTOLA DEL RINCON AINHOA 1599 4 Beraun
7 MARTIN ESPINA MARTA 1784 4 Legazpi
8 OSTOLAZA OLAIZOLA PILAR 1617 4 Emakume Xakelariak
9 VICEDO RUBIO PINO 1322 3,5 Emakume Xakelariak
10 AGUIRRE KAUFMANN ELISABETH 1651 3,5 Emakume Xakelariak
11 VENTUREIRA VILARIÑO TERE 1616 3 Emakume Xakelariak
12 AGUADO OLANO MARINA 1620 3 Fortuna
13 PEREZ JUNQUERA AGURTZANE 1661 3 Gros Xake
14 SEGURA PELLON ASUNCION 1144 3 Emakume Xakelariak
15 EGUIZURAIN GOENAGA MERTXE 1573 2,5 Emakume Xakelariak
16 SARRIA FERRADAS MARISA 1618 2,5 Emakume Xakelariak
17 GARCIA FERNANDEZ IRENE 0 2 Gros Xake
18 PEREZ CALLEJO LIBIA 1480 2 Emakume Xakelariak
19 HIDALGO CHOQUE AURORA 0 2 Mikel Gurea
20 GALILEA OLALLA BEGOÑA 1617 1 Emakume Xakelariak

Galeria