Todas las entradas de: FGA - GXF

SORTEO LIGA KUTXA 2020

SORTEO LIGA KUTXA 2020

Preferente

1. Gros C
2. Anaitasuna Kakute
3. Beraun Bera A
4. Ciriondo.com, ZKE A
5. Idiazabal
6. Fomento
7. Alfil A
8. Baiona
9. Luzaro-Orereta A
10. Ciriondo.com, ZKE B
11. Hondarribia-Marlaxka A
12. Agustín de Leiza

Primera

1. Gros G
2. Gros F
3. Gros D
4. Arrasate-Arlutz B
5. Fortuna A
6. Hernani A
7. Billabona A
8. Ciriondo.com, ZKE C
9. Arrasate-Arlutz C
10. Eibar A
11. Santikutz-Legazpi A
12. Gros E

Segunda, grupo A

1. Hondarribia-Marlaxka B
2. Luzaro-Orereta B
3. Gros H
4. Billabona C
5. Billabona B
6. Gros I
7. Hernani B
8. Hondarribia-Marlaxka C

Segunda, grupo B

1. Alfil B
2. Domusa Azpeitia A
3. Createch Medical
4. Elkano Getaria
5. Ciriondo.com, ZKE D
6. Txaturanga
7. Olan Arkitektura
8. Santikutz-Legazpi B

Tercera, grupo A

1. Emakume Xakelariak
2. Billabona D
3. Ciriondo.com, ZKE E
4. Gros L
5. Fortuna C
6. Fortuna B
7. Gros J
8. Ciriondo.com, ZKE F
9. Billabona E

Tercera, grupo B

1. Bidasoa Xake B
2. Bidasoa Xake C
3. Beraun Bera B
4. Bidasoa Xake A
5. Gros Ñ
6. Gros M
7. Gros N
8. Gros K
9. Hondarribia-Marlaxka D

Tercera, grupo C

1. Alfil C
2. Arrasate-Arlutz D
3. Kbi Zumaiako Xake Kluba
4. Iriondo Taberna
5. Domusa Azpeitia B
6. Goierri
7. Zaleak
8. Eibar B
9. Bergara

Nota: los equipos Createch Medical, Olan Arkitektura e Iriondo Taberna pertenecen al club Zubi Ondo de Elgoibar y tienen respectivamente las letras A, B y C.

PDF

DONOSTIALDEKO INFANTILEN BANAKAKO TXAPELKETA 2019-2020

Eskolarteko banakako txapelketa infantila (DBH 1+ DBH 2) AZAROAren 29ean + ABENDUAren 13 eta 20an ospatuko da.

INFANTILAK (2006an edo 2007an jaioak)

GROS XAKE TALDEAren lokalean arituko dira, Karmelo Balda Frontoia – Anoeta Pasealekua 20, 3. solairua, Donostia (tlf. 943 29 12 18).

Egunero bi partida jokatuko dira (guztira 6), txapelketa 18:15etan hasita.

Asistentzia konfirmatu, eskerrik asko.


El Campeonato Escolar individual infantil (1º ESO + 2º ESO) se disputará los días 29 de NOVIEMBRE + 13 y 20 de DICIEMBRE.

INFANTILES (nacidos/as en 2006 o 2007)

Las partidas serán en GROS XAKE TALDEA Frontón Carmelo Balda – Paseo de Anoeta 20, 3ª planta, Donostia (tlf. 943 29 12 18).

Se jugarán 2 partidas cada día (6 en total), empezando el campeonato a las 18:15 horas.

Confirmad asistencia, gracias.

Oharra / Aviso

IMG-20191007-WA0003

Rk. Nombre Elo Pts. Club
1 IRIBAS GARAYOA ADRIANA 1336 7 Oberena
2 IRIBAS GARAYOA PAULA 1316 6 Oberena
3 ARAMENDIA YBARRA CARLOTA 1414 5 Mikel Gurea
4 VEGA BILBAO LEIRE 1080 5 Getxo
5 GARCIA FERNANDEZ SARA 1134 4 Gros Xake
6 ARTOLA DEL RINCON AINHOA 1599 4 Beraun
7 MARTIN ESPINA MARTA 1784 4 Legazpi
8 OSTOLAZA OLAIZOLA PILAR 1617 4 Emakume Xakelariak
9 VICEDO RUBIO PINO 1322 3,5 Emakume Xakelariak
10 AGUIRRE KAUFMANN ELISABETH 1651 3,5 Emakume Xakelariak
11 VENTUREIRA VILARIÑO TERE 1616 3 Emakume Xakelariak
12 AGUADO OLANO MARINA 1620 3 Fortuna
13 PEREZ JUNQUERA AGURTZANE 1661 3 Gros Xake
14 SEGURA PELLON ASUNCION 1144 3 Emakume Xakelariak
15 EGUIZURAIN GOENAGA MERTXE 1573 2,5 Emakume Xakelariak
16 SARRIA FERRADAS MARISA 1618 2,5 Emakume Xakelariak
17 GARCIA FERNANDEZ IRENE 0 2 Gros Xake
18 PEREZ CALLEJO LIBIA 1480 2 Emakume Xakelariak
19 HIDALGO CHOQUE AURORA 0 2 Mikel Gurea
20 GALILEA OLALLA BEGOÑA 1617 1 Emakume Xakelariak

Galeria