Campeonatos de Gipuzkoa 2018

MAILA GORENA, LEHENENGOA EDO ELOA 1950 EDO HANDIAGOA DUTEN JOKALARIENTZAT / CATEGORÍA ABSOLUTA Y PRIMERA O CON ELO FIDE SUPERIOR A 1950

· Antolatzailea: GROS XAKE TALDEA
· Noiz: Urriak 20 eta 27, Azaroak 3 , 10, 17 eta 24, Abenduak 1
· Ordua: 16:00
· Joko aretoa: Gros Xake Taldeko egoitza (paseo de Anoeta 20, Karmelo Balda frontoian, Donostia)
· Izena emateko: tfno. (943) 29 12 18 eta xakegros@telefonica.net
· Izena emateko epea: Urriak 18 (osteguna) 21:00 arte

· Organizador: GROS XAKE TALDEA
· Fechas: 20 y 27 de Octubre 3, 10, 17, 24 de Noviembre y 1 de Diciembre
· Hora: 16:00
· Lugar: Paseo de Anoeta 20, 3º. Karmelo Balda (Donostia)
· Inscripciones: tfno. (943) 29 12 18 y xakegros@telefonica.net
· Plazo inscripción: 18 Octubre (jueves) hasta las 21:00.

Oinarriak  /  Bases

ChessResult


BIGARREN MAILA / SEGUNDA CATEGORÍA

· Antolatzailea: GROS XAKE TALDEA
· Noiz: Urriak 20 eta 27, Azaroak 3 , 10, 17 eta 24, Abenduak 1
· Ordua: 16:00
· Joko aretoa: Gros Xake Taldeko egoitza (paseo de Anoeta 20, Karmelo Balda frontoian, Donostia)
· Izena emateko: tfno. (943) 29 12 18 eta xakegros@telefonica.net
· Izena emateko epea: Urriak 18 (osteguna) 21:00 arte

· Organizador: GROS XAKE TALDEA
· Fechas: 20 y 27 de Octubre 3, 10, 17, 24 de Noviembre y 1 de Diciembre
· Hora: 16:00
· Lugar: Paseo de Anoeta 20, 3º. Karmelo Balda (Donostia)
· Inscripciones: tfno. (943) 29 12 18 y xakegros@telefonica.net
· Plazo inscripción: 18 Octubre (jueves) hasta las 21:00.

Oinarriak  /  Bases

ChessResult


HIRUGARREN MAILA / TERCERA CATEGORÍA

 

· Antolatzaileak:  A taldea > GROS XAKE TALDEA
                                     B taldea > BILLABONAKO X.E.
· Noiz: Urriak 20 eta 27, Azaroak 3 , 10, 17 eta 24, Abenduak 1
· Ordua: 16:00
· Joko aretoa:       A taldea > Gros Xake Taldeko egoitza (Anoeta pasalekua 20, Karmelo                                                                     Balda frontoian, Donostia)
                                      B taldea > Kultur Etxea, Mayor kalea 58, Villabona
· Izena emateko: A taldea > tfno (943) 29 12 18 edo xakegros@telefonica.net
                                    B taldea > ernestofuente@hotmail.com o al móvil (677) 32 05 22
· Izena emateko epea: Urriak 18 (osteguna) 21:00 arte

· Organizador: grupo A > GROS XAKE TALDEA
                                grupo B > BILLABONAKO X.E.
· Fechas: 20 y 27 de Octubre 3, 10, 17, 24 de Noviembre y 1 de Diciembre
· Hora: 16:00
· Lugar: grupo A > Paseo de Anoeta 20, Karmelo Balda (Donostia)
                 grupo B > Casa de Cultura. Mayor 58, Villabona
· Inscripciones: grupo A >  tfno. (943) 29 12 18 y xakegros@telefonica.net
                                 grupo B >  ernestofuente@hotmail.com o al móvil (677) 32 05 22
· Plazo inscripción: 18 Octubre (jueves) hasta las 21:00

Oinarriak  /  Bases

Grupo A: ChessResult
Grupo B: ChessResult


KADETE-SUB 16 MAILA / CATEGORIA CADETE-SUB 16

· Antolatzailea: GROS XAKE TALDEA
· Noiz: Urriak 21 eta 28, Azaroak 4, 11, 18 eta 25, Abenduak 2
· Ordua: 10:00
· Joko aretoa: Gros Xake Taldeko egoitza (paseo de Anoeta 20, Karmelo Balda frontoian, Donostia)
· Izena emateko: tfno. (943) 29 12 18 eta xakegros@telefonica.net
· Izena emateko epea: Urriak 18 (osteguna) 21:00 arte
· Oharra: txapelketa hontan jolasteko 2003, 2004, 2005, 2006 edo 2007an jaiotakoa izan behar da eta federazioko litzentzia eduki behar da.

· Organizador: GROS XAKE TALDEA
· Fechas: 21 y 28 de Octubre 4, 11, 18, 25 de Noviembre y 2 de Diciembre
· Hora: 10:00
· Lugar: Paseo de Anoeta 20, 3º. Karmelo Balda (Donostia)
· Inscripciones: tfno. (943) 29 12 18 y xakegros@telefonica.net
· Plazo inscripción: 18 Octubre (jueves) hasta las 21:00
· Nota: El cadete-sub16 sólo lo pueden jugar los federados nacidos en 2003, 2004, 2005, 2006 y 2007. (Ojo! Han de tener la licencia federativa).

Oinarriak  /  Bases

ChessResult

Un comentario en “Campeonatos de Gipuzkoa 2018

Los comentarios están cerrados.