KUTXA Txapelketaren sailkapen-fasea

Hona hemen sailkapen faseko talde eta jokalekuak (maiatzaren 9an eguneratuta):

SEDE FORTUNA

Club Fortuna, Polideportivo Zuhaizti, el 13, 20 y 27 de Mayo a las 10:00.

1 ZONAL CADETE

  • SANSE (Donostia)

  • GROS XAKE TALDEA A (Donostia)

  • TOLOSA (Tolosa)

  • AZKOITIA (Azkoitia)

SEDE GROS

GROS: Club de Gros en Anoeta, 13, 20, y 27 de Mayo, a las 10:00 (Infantil y Alevín)

1 ZONAL INFANTIL:

  • TOLOSA – BILLABONA (Tolosa)

  • BIDASOA – MARLAXKA (Irún)

  • SAN PATRICIO A (Donostia)

  • GROS B (Donostia)

  • ELIZALDE A (Oiartzun)

  • ARRASATE – ARLUTZ (Arrasate)

  • ARANZADI (Bergara)

2 ZONALES ALEVIN:

  • COLEGIO INGLES SAN PATRICIO B (Donostia)

  • COLEGIO INGLES SAN PATRICIO C (Donostia)

  • GROS XAKE TALDEA C (Donostia)

  • GROS XAKE TALDEA D (Donostia)

  • GROS XAKE TALDEA E (Donostia)

  • MARY WARD (Donostia)

  • ZURRIOLA (Donostia)

  • AMASSORRAIN (Donostia)

  • SAN IGNACIO (Donostia)

  • BILLABONA (Villabona)

  • OTAÑO (Zizurkil)

  • EGAPE (Urnieta)

SEDE RENTERIA:

Club de Fomento Cultural, Zubiaurre 8, el 13, 20 y 27 de Mayo alas 10:00

1 ZONAL ALEVIN:

  • ELIZALDE B (Oiartzun)

  • ELIZALDE C (Oiartzun)

  • HAURTZARO (Oiartzun)

  • KOLDO MITXELENA (Rentería)

  • LANGAITZ (Rentería)

  • BIDASOA – MARLAXKA A (Irún)

  • BIDASOA – MARLAXKA B (Irún)

SEDE BEASAIN:

Colegio de la Salle, el 6 y 13 de Mayo a las 10:00

3 ZONALES ALEVIN:

  • LAZKAO A (Lazkao)

  • LAZKAO B (Lazkao)

  • LAZKAO C (Lazkao)

  • LAZKAO D (Lazkao)

  • LAZKAO E (Lazkao)

  • LAZKAO F (Lazkao)

  • LAZKAO G (Lazkao)

  • JAKINTZA (Ordizia)

  • LA SALLE (Beasain)

  • URDANETA (Legazpi)

  • LAGUNAK (Beasain)

  • LIZEO ALKARTASUNA (Beasain)

  • GOIERRI A (Urretxu)

  • GOIERRI B (Urretxu)

  • GOIERRI C (Urretxu)

  • GOIERRI D (Urretxu)

SEDE ARRASATE:

Club de Arrasate, José Luis Iñarra 30, el 27 de Mayo y 3 de Junio a las 9:45.

1 ZONAL ALEVIN:

  • ARANZADI A (Bergara)

  • ARANZADI B (Bergara)

  • ARRASATE – ARLUTZ A (Arrasate)

  • ARRASATE – ARLUTZ B (Arrasate)

  • KURTZEBARRI – ARETXABALETA (Aretxabaleta)

  • OÑATI (Oñati)

  • TXANTXIKU – OÑATI (Oñati)