Kutxa Txapelkketa: 2. ihardunaldiko emaitzak

RESULTADOS DE LA JORNADA 2

2go JARDUNALDIKO EMAITZAK

2012 maiatzaren 13a

 

CATEGORÍA CADETE- KADETE MAILA

 

FORTUNAKO ZONALDEA – ZONAL DE FORTUNA

RONDA 1. TXANDA

TOLOSA

2

2

SANSE

AZKOITIA

0

4

GROS A

 

FORTUNAKO ZONALDEA – ZONAL DE FORTUNA

RONDA 2. TXANDA

AZKOITIA

4

0

SANSE

GROS A

4

0

TOLOSA

 

FORTUNAKO ZONALDEA – ZONAL DE FORTUNA

RONDA 3. TXANDA

SANSE

0

4

GROS A

TOLOSA

1

3

AZKOITIA

 

CATEGORÍA INFANTIL- INFANTIL MAILA

DONOSTIAKO ZONALDEA – ZONAL DE DONOSTIA

RONDA 1. TXANDA

GROS B

0

4

BIDASOA – MARLAXKA

BILLABONA – TOLOSA

2

2

ELIZALDE A

 

DONOSTIAKO ZONALDEA – ZONAL DE DONOSTIA

RONDA 2. TXANDA

BIDASOA – MARLAXKA

3,5

0,5

ELIZALDE A

GROS B

0

4

BILLABONA – TOLOSA

 

CATEGORÍA ALEVIN- ALEBIN MAILA

 

ERRENTERIAKO ZONALDEA – ZONAL DE RENTERIA

RONDA 1. TXANDA

ELIZALDE B

1

3

BIDASOA MARLAXKA A

ELIZALDE C

4

0

LANGAITZ

HAURTZARO

0,5

3,5

KOLDO MITXELENA

 

ERRENTERIAKO ZONALDEA – ZONAL DE RENTERIA

RONDA 2. TXANDA

BIDASOA MARLAXKA A

3,5

0,5

KOLDO MITXELENA

LANGAITZ

3

1

HAURTZARO

ELIZALDE B

1

3

ELIZALDE C

 

BEASAINGO ZONALDEA – ZONAL DE BEASAIN

RONDA 4 -A TALDEA- 4.TXANDA

LIZEO ALKARTASUNA

2

2

GOIERRI B

LAZKAO A

0

4

GOIERRI A

LAZKAO D

2

2

LAZKAO G

 

BEASAINGO ZONALDEA – ZONAL DE BEASAIN

RONDA 5 -A TALDEA- 5.TXANDA

LAZKAO G

2,5

1,5

LIZEO ALKARTASUNA

GOIERRI A

1

3

LAZKAO D

GOIERRI B

3

1

LAZKAO A

 

BEASAINGO ZONALDEA – ZONAL DE BEASAIN

RONDA 4 -B TALDEA- 4.TXANDA

LAZKAO B

3

1

URDANETA

LAZKAO C

2

2

JAKINTZA

GOIERRI C

 

 

ATSEDENA

 

BEASAINGO ZONALDEA – ZONAL DE BEASAIN

RONDA 5 -B TALDEA- 5.TXANDA

URDANETA

2

2

LAZKAO C

GOIERRI C

0

4

LAZKAO B

JAKINTZA

 

 

ATSEDENA

BEASAINGO ZONALDEA – ZONAL DE BEASAIN

RONDA 4 -C TALDEA- 4.TXANDA

LAZKAO F

0

4

LA SALLE

LAZKAO E

0

4

LAGUNAK

GOIERRI D

 

 

ATSEDENA

 

BEASAINGO ZONALDEA – ZONAL DE BEASAIN

RONDA 5 -C TALDEA- 5.TXANDA

LA SALLE

4

0

LAZKAO E

GOIERRI D

1

3

LAZKAO F

LAGUNAK

 

 

ATSEDENA

 

BEASAINGO ZONALDEA – ZONAL DE BEASAIN

SAILKAPENA – CLASIFICACION FINAL

 

ALEBIN A

Ptos

1

GOIERRI B

13

2

LAZKAO D

12,5

3

GOIERRI A

11

4

LAZKAO G

10,5

5

LIZEO ALKARTASUNA

9,5

6

LAZKAO A

3,5

 

 

ALEBIN B

Ptos

1

LAZKAO B

12,5

2

JAKINTZA

10

3

URDANETA

9

4

LAZKAO C

6,5

5

GOIERRI C

2

 

ALEBIN C

Ptos

1

LA SALLE

14

2

LAGUNAK

14

3

LAZKAO F

6

4

LAZKAO E

4,5

5

GOIERRI D

1,5

 

DONOSTIAKO ZONALDEA – ZONAL DE DONOSTIA

RONDA 1 -A TALDEA- 1.TXANDA

GROS D

0

3

GROS E

SAN PATRICIO

4

0

OTAÑO

AMASSORRAIN

0

2

ZURRIOLA

 

DONOSTIAKO ZONALDEA – ZONAL DE DONOSTIA

RONDA 2 -A TALDEA- 2.TXANDA

GROS E

3

0

ZURRIOLA

OTAÑO

1

1

AMASSORRAIN

GROS D

1

3

SAN PATRICIO B

 

DONOSTIAKO ZONALDEA – ZONAL DE DONOSTIA

RONDA 1 -B TALDEA- 1.TXANDA

EGAPE

0

4

SAN PATRICIO C

SAN IGNACIO

3

1

MARY WARD

GROS C

 

 

ATSEDENA

 

DONOSTIAKO ZONALDEA – ZONAL DE DONOSTIA

RONDA 2 -B TALDEA- 2.TXANDA

SAN PATRICIO C

3,5

0,5

SAN IGNACIO

GROS C

4

0

EGAPE

MARY WARD

 

 

ATSEDENA