Todas las entradas de: FGA - GXF

Gaztedi Kutxa Torneoa

Aurreko asteburu honetan Kutxa Fudazioak, Anaitasuna Kakute taldearekin batera antolatutako Gaztedi Xake Txapelketaren azken saioa burutu zen Azkoitiako Gurea pilotalekuan.

Handiak sailean hau izan zen azken sailkapena:

1 º GROS A
2º HONDARRIBIA-MARLAXKA
3º XAPUTARRAK A
4º SAN PATRICIO A
5º GROS B
6º GROS C
7º ARRASATE A
8º XAPUTARRAK B

Txikiak sailean berriz honako hauek izan ziren sailkatuak:

1º Gros 1
2º Gros 2
3º Zurriola A
4º Zurriola B
5º Zarautz A
6º Zarautz B
7º Axular
8º San Patricio B
9º Billabona
10º Hernani
11º Aranzadi-Bergara
12º San Benito B
13º Anaitasuna-Kakute
14º Arrasate-Arlutz B
15º San Benito A
16º La Salle-Andoain

Informazio gehiago eskuratzeko edota argazkiak ikusteko jo ezazue lotura honetara:

>> Anaitasuna Kakute <<

Descargar archivo Gaztedi_Kutxa.pdf (PDF, 114KB)

IV Festival Primavera

IV Festival Primavera Anai Xake Eskola sub-16

Coincidiendo con el final del Curso Anai Xake Eskola 2016/17, el club Anaitasuna Kakute realizará esta actividad, en la que los participantes podrán disfrutar de una tarde agradable  con los compañeros y monitores.

DATOS DEL FESTIVAL:

– Fecha: 25-05-2017 (jueves).
– Hora: 17:00h.
– Lugar: Casa de Cultura de Azkoitia (3ª planta).
– Sistema: Suizo a 5 ó 6 rondas (SwissManager).
– Velocidad: 10 minutos/jugador.
– Clasificaciones sub-16, 14, 12, 10, 8.

– Desempates:
1. Media performance recursivas de rivales (55)
2. Performances recursivas (54)
3. Bucholz (37)
– Puntuación para el jugador que descansa: 0,5 puntos.
– Merienda  a los participantes.

ANAI XAKE ESKOLA

Finales de escolares de Gipuzkoa

Emaitzak

Gipuzkoako INFANTILEN banakako Txapelketa

Sailk.    Izena Punt..
1 ITURRALDE Ivan 5
2 ETXABE Andoni 4
3 MARTINEZ Inko 4
4 URANGA Gorka 4
5 MARTINEZ Iker 3
6 FERREIRO Joseba 3
7 MARTINIKORENA Adrian 3
8 GARCIA Oier 3
9 APELLANIZ Miriam 3
10 ETXANIZ Jokin 3
11 LASA Harri 2,5
12 DALY Mario 2,5
13 NAVARRO Igor 2,5
14 ARZAK Asier 2,5
15 APARICIO Nicolas 2
16 LOINAZ Doneka 2
17 LERTXUNDI Julen 2
18 AGUIRRE Aimar 2
19 MARTIN Julen 2
20 BENGOA Galder 2
21 ARTOLA Ainhoa 1
22 ZABALA Mateo 1
23 LAZKANO Luis 1
24 LAZKANO Ibai 0
Gipuzkoako ALEBINEN banakako Txapelketa
S. IZENA Punt.
1 GILLENEA  Unax 5
2 MARTIN Eneko 4
3 ECEIZABARRENA Ander 4
4 CORRAL Asier 4
5 ELETA Oier 4
6 DORRONSORO Unai 3,5
7 ALTZIBAR Iñaki 3
8 VESGA Markel 3
9 GALLEGO Aitor 3
10 ALVAREZ Aimar 3
11 ASTIGARRAGA Erlaitz 3
12 BEORLEGI Aitor 3
13 VILLOSLADA Oier 2,5
14 AJA Lander 2,5
15 LOPEZ Jon 2
16 GORDOA Urtzi 2
17 LOYARTE Ekaitz 2
18 RODRIGUEZ Ekaitz 2
19 GARCIA Sara 2
20 HERRERA Hodei 2
21 YARQUE Asier 2
22 SORALUCE Luken 2
23 BENGOETXEA Manex 2
24 GUERRERO Hodei 1
25 ETXEBESTE Jurgi 1
26 ESTEFANO Oier 1
27 MUTILOA Garazi 1
28 LARRAÑAGA Jokin 0,5
29 GARMENDIA Ekhi 0
30 RODRIGUEZ Lander 0
TALDEKA / POR EQUIPOS
ALEBINAK
SAILKAPENA – CLASIFICACION
1. ZURRIOLA A  17 pts
2. GROS A 15
3. ZURRIOLA B 11,5
4. JESUITAK A 10,5
5. HERNANI 10,5
6. ZURRIOLA C 10
7. MARLAXKA 10
8. ZARAUTZ 9,5
9. UDARREGI A 8
10. UDARREGI B 7
11. SAN BENITO 6
INFANTILAK
SAILKAPENA – CLASIFICACION
1. GROS A  12 pts.
2. GROS B 5
3. GROS C. 3,5
4. KARMENGO AMA 3,5

GALERIA