Login

Don’t have an account?

Shopping Cart

Loading

Your cart is empty

Keep Shopping

José Luis Guijarro Gipuzkoako Partida Azkarren txapeldun berria
By Maialen diciembre 16, 2013

José Luis Guijarro Gipuzkoako Partida Azkarren txapeldun berria

  • Standard
  • 4 minutes
  • 0 Comments

Larunbatean, abenduaren 14an, jokatu zen Ibarrako Belabieta kiroldegian Ibarrako Xake Elkarteak antolatuta, Gipuzkoako partida azkarren bakarkako txapelketa José Luis Guijarroren (Billabona) garaipenarekina. Bigarren Jesus Mari Agirretxe (Fomento Cultural) izan zen eta hirugarren Jose Ramon Ros (Fomento Cultural).

Guztira 20 partehartzaile izan ziren bertan, eta guztiek guztien aurkako liga bat jokatu zuten. Hemen, txapelketaren koadro osoa:

Rk.   Nombre Elo FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Pts.  Des 1   Des 2   Des 3 
1   Guijarro Galan Jose Luis 2146 G * 0 1 ½ ½ 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 17.0 17.0 142.50 0.0
2   Agirretxe San Sebastian Jesus 2149 ESP 1 * 1 ½ ½ 1 0 ½ 1 ½ 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 16.0 16.0 134.75 0.0
3 FM Ros Eskisabel Jose Ramon 2081 G 0 0 * 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 16.0 16.0 126.00 0.0
4   Alvarado Fernandez Miguel Ang 2062 G ½ ½ 1 * 0 0 1 1 1 ½ ½ 1 1 1 1 1 1 1 1 1 15.0 15.0 122.00 0.0
5   Aguirre Canflanca Josu 2205 ESP ½ ½ 0 1 * 0 ½ 0 1 1 ½ 1 1 1 1 1 1 1 1 1 14.0 14.0 106.00 0.0
6   Dominguez Ofretorio Javier 2133 ESP 0 0 0 1 1 * ½ ½ 0 1 1 1 1 ½ 1 1 1 1 1 1 13.5 13.5 98.75 0.0
7   Fernandez Zubitur Jokin 2017 G 0 1 0 0 ½ ½ * ½ 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 13.5 13.5 95.75 0.0
8   Lakunza Oyarbide Juan Carlos 2118 G 0 ½ 0 0 1 ½ ½ * 1 1 1 0 1 1 1 ½ 1 1 1 1 13.0 13.0 98.00 0.0
9   Galarza Cenzano Iñigo 2046 G 0 0 0 0 0 1 1 0 * ½ 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 12.5 12.5 81.75 0.0
10   Zuñiga Catalan Pablo 1776 G 0 ½ 0 ½ 0 0 0 0 ½ * 0 1 1 1 0 1 1 1 1 1 9.5 9.5 57.75 0.0
11   Zubia Aramburu Mikel 1849 G 0 0 0 ½ ½ 0 0 0 0 1 * 1 0 1 0 ½ 1 1 1 1 8.5 8.5 50.50 0.0
12   Rabadan Amas Aritz 1939 ESP 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 * 0 0 1 1 1 1 1 1 7.0 7.0 34.50 0.0
13   Fuente San Sebastian Ernesto 1876 G 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 * 0 1 0 1 1 1 1 7.0 7.0 32.00 0.0
14   Parron Luceño David 1720 G 0 0 0 0 0 ½ 0 0 0 0 0 1 1 * 1 0 1 0 ½ 1 6.0 6.0 33.00 0.0
15   Cantabrana Garoña Alejandro 1852 G 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 * 1 0 ½ 1 1 5.5 5.5 27.25 0.0
16   Mendia Rezola Jokin 1787 G 0 0 0 0 0 0 0 ½ 0 0 ½ 0 1 1 0 * 0 1 1 0 5.0 5.0 28.75 0.0
17   Mohseni Neik 1703 G 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 * 1 1 1 5.0 5.0 16.50 0.0
18   Espin Laborde Jesus Maria 1837 G 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 ½ 0 0 * 1 1 3.5 3.5 11.25 0.0
19   Artola Eguren Iker 1633 A 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 ½ 0 0 0 0 * 1 1.5 1.5 4.00 0.0
20   Arechaga Zubelzu Mikel 1591 G 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 * 1.0 1.0 5.00 0.0

Kronika eta argazki batzuk, Hondarribi-Marlaxka elkartearen webguneanAndoaingo Agustin de Leiza elkartearenean eta Villabonako Xake Elkartearenean.

Txapelketaren datu guztiak Chess-Resultsen dituzue.

Deja tu comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.